O hoteli

Eurohotel Laborec bol postavený v roku 1978. V roku 2001 až 2002 bol zrekonštruovaný a zmodernizovaný. Hotel je situovaný v strede takmer sedemtisícového mesta Medzilaborce. Mesto je centrom oblasti Laborecká vrchovina na severovýchode Slovenska. Okolie tvorí príroda nedotknutá civilizáciu. V tunajších lesoch sa nachádza množstvo divej zveri, čo je lákadlom hlavne pre poľovníkov. Pre rozvoj cestovného ruchu v má veľký význam hlavne blízkosť hranice s Poľskom.

Eurohotel Laborec je štandardným 1 hviezdičkovým hotelom s nadštandardnými službami a vybavením.

Personál Eurohotela Laborec je pripravený splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky k spokojnosti všetkých zákazníkov.

Jednotlivé strediská: Reštaurácia: Vždy si môžete vybrať zo širokej ponuky chutných a čerstvých jedál, ktoré pre Vás pripravia ozajstní gastronomickí špecialisti. Reštaurácia je vhodná na svadby, plesy, stužkové slávnosti, životné jubileá a rôzne spoločenské udalosti. Kapacita reštaurácie je 42 miest

Nová reštaurácia: Podobne aj táto reštaurácia je vhodná na svadby, plesy, stužkové slávnosti, životné jubileá a rôzne spoločenské udalosti. Kapacita reštaurácie je 40 miest.

Kaviareň: V kaviarni so 68 miestnou kapacitou si vychutnáte kvalitnú a chutnú kávu, naservírovanú tak ako sa sluší a patrí. Spoľahlivá obsluha a príjemné prostredie kaviarne je presne to, čo si chvíľka s Vašou kávou vyžaduje.

Poľovnícky salónik: Čarom prírody nedotknutej civilizáciou je poznačený aj Poľovnícky salónik. Je vhodný na menšie životné jubileá, recepcie, rodinné stretnutia, firemné prezentácie a rôzne spoločenské udalosti. Jeho kapacita je 20 miest.

Rokovací salónik: Prostredie, v ktorom dotiahnete Vaše pracovné stretnutia k úspešnému koncu. Kapacita 12 miest.

Nočný bar: Miesto, kde sa môžete naozaj uvoľniť. Večer Vám spríjemní kvalitná hudba a profesionálni barmani. Nočný bar, s kapacitou 100 miest, je otvorený do skorých ranných hodín.

Mesto Medzilaborce, kde je Eurohotel Laborec situovaný láka návštevníkov týmito zaujímavosťami: 

https://www.muzeumaw.sk
https://www.severovýchod.sk/vylet/miniskanzen-medzilaborce
https://www.severovychod.sk/vylet/chram-sv-ducha-medzilaborce